Szanowni Państwo,

w związku z licznymi zapytaniami o przejazdy retro w 2017 roku informujemy, że otwarcie kolejnej edycji Małopolskich Szlaków Turystyki Kolejowej jest przewidziane w kwietniu br.

Bieżące informacje będą podane na przełomie lutego i marca na naszej stronie internetowej.

Z poważaniem,

zespół organizacyjny Małopolskich Szlaków Turystyki Kolejowej

komentarzy: 6

  • Jesteśmy bardzo zaintersowani! Życzymy powodzenia!

  • Witam, szkoda, że znowu miesiące zimowe ( styczeń, luty ) z przepiękną pogodą są pominięte. :( jeden pociąg grudniowy to bardzo skromnie.

  • Może zorganizujecie przejazd EN57 (możliwie w najoryginalniejszej wersji) dookoła Krakowa: Płaszów – Olsza – Batowice – Nowa Huta – Podłęże – Bieżanów – Płaszów. Na przykład 22 lipca wraz ze zwiedzaniem Kombinatu i przejazdem Nowa Huta PKP – Kombinat zabytkowym taborem MPK. Była by to wspaniała wycieczka z powrotem do przeszłości.

  • Witam jestem z wielkopolski z wolsztynowym turkolem zrobilem rozne trasy..Mamy taka ekipe ok 10 – 15 osob i chetnie bysmy u was zrobili jakis przejazd ale wlasnie letni niekoniecznie wakacyjny ale swietne miesiace na takie imprezy to czerwiec lub wrzesien. Do tego dochodzi nocleg a wiem ze macie konsumpcja Przemyslcie. Pozdrawiam z Ostrowa Wlkp.

  • Wzorem ubiegłego roku -coś dla szkół czy grup zorganizowanych – bardzo chcielibyśmy jako organizatorzy zamiast tłocznego zakopanego uczestniczyć w takiej imprezie ( ok 20 osób ) oczywiście o ile byłoby to możliwe z noclegiem w skansenie. Pozdrawiam

  • Tak, w ofercie będą przejazdy dla grup zorganizowanych. Szczegóły niebawem!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *